hakkımızda

Makaleler

Selahattin Azlar
Kurumsal Eğitim

Kurumsal Eğitim Nedir ?

Kurumsal eğitim firmanıza özel olarak hazırlanmış olan eğitim içeriğine göre sadece firmanızın kursuyerlerinin katıldığı bir eğitim modelidir. Müşteri kendi işletmesinde olan sistemleri, mevcut personelinin eğitim seviyelerinin ve eksiklerini göz önüne alarak kendisine direk fayda sağlayacak olan konuları seçip bu konulara göre eğitim içeriği hazırlanır.

Kurumsal Eğitim Nerede Verilir ?

Eğitmen arkadaşlarımız eğitim setleri ile firmanıza gelerek sizlerin sağlayacağı bir eğitim salonunda eğitim verebilir.  Kurumumuzun Istanbul,Ankara,İzmir,Bursa,Adana,Antalya,Gaziantep şehirlerindeki ofislerin de eğitim labilirsiniz.

İşletmenizde eğitim almak istiyorsanız sadece eğitim salonunu siz sağlıyorsunuz. Tüm eğitim setleri, bilgisayarlar tarafımızdan getirilmektedir. Tüm eğitimlerimiz uygulamalıdır. Simülasyon kullanılmamaktadır.

Kurumsal Eğitim Süresi Kaç Gündür?

Eğitim süresi müşteri isteğine ve eğitimin içeriğine bağlıdır. Eğitim süresi tamamen müşteri ile beraber  belirlenebilir.

Eğitim zamanları müşteri ile beraber belirlenir. Normalde eğitim süresi günde 6 saattir. Fakat eğitime başlama zamanı vardiya ya göre ayarlanabilir. Eğitimler müşteri isteğinde göre hafta içi, hafta sonu veya bir kısmı hafta sonu, diğer bölümü hafta içi olabilr.  

Kurumsal Eğitimin Faydaları 

    İşletmelerde eğitim alacak kursiyer sayısının fazla olması,
    İşletmenin devamı sebebi ile bu kursiyerlerin eğitime aynı anda gönderilemesi ,
    Eğitim için giden personelin konaklama, yemek, v.b.... giderlerinin fazlalığı,


Eğitim Makaleleri

 • Kurumsal Eğitim
  Kurumsal Eğitim

  Kurumsal Eğitim Nedir ? Kurumsal eğitim firmanıza özel olarak hazırlanmış olan eğitim içeriğine göre sadece firmanızın kursuyerlerinin katıldığı bir eğitim modelidir. Müşteri kendi işletmesinde olan sistemleri, mevcut personelinin eğitim seviyelerinin ve eksiklerini göz önüne alarak kendisine...

  Eklenme: 31 Temmuz 2012 Salı Tag: Eğitim Makale 9967 İncelenme twitter facebook
 • Zaman Yönetimi mi Yaşam Yönetimi mi
  Zaman Yönetimi mi Yaşam Yönetimi mi

  Hayatımızda sahip olduğumuz en önemli kaynaklarımızdan birisi de zaman olsa gerek. Onu bu kadar önemli yapan kimseyi umursamadan geçip gitmesi ve bu geçip gidişin sınırlı süredeki ömrümüzün aleyhine çalışıyor olmasıdır.         Günlük yaşantımızda bizim dışımızda...

  Eklenme: 26 Temmuz 2012 Perşembe Tag: Eğitim Makale 7678 İncelenme twitter facebook
 • Bizi Takip Edin
 • qa technic twitter
 • rss
Teknik Destek
Eğitim Satış & Organizasyon
0216 572 4910
whatsapp destek