hakkımızda

Haberler & Duyurular

MYK BELGE YENİLEME
MYK BELGE YENİLEME

MYK BELGE YENİLEMELERİNDE GEÇ KALMAYINIZ.

Mesleki Yeterlilik Belgenizin Beş (5) yıllık geçerlilik süresinin sonuna yaklaşmış olduğunuzdan belgenizin geçerlilik süresinin dolmaması ve tekrar sınava girerek belge almak durumunda kalmamak adına, Sınavsız Belge Yenileme hakkınız bulunmaktadır. Belge sahibi olarak, resmi kayıt sunarak(sunulabilecek kayıtlar aşağıda detaylandırılmaktadır) belge geçerlilik sürenizi 5 yıl(Kaynak yeterlilikleri için bu süre 2 yıldır) daha uzatıp belgenizi yenileyebilirsiniz.

Belge yenilemeler, sadece ilk belge aldığınız Belgelendirme Kuruluşundan yenileme yaptığınız takdirde herhangi bir sınava tabi tutulmaksızın çalışma kayıtları ile (SGK hizmet dökümü, referans yazısı vb.) yapılabilir. Aksi halde başka bir Belgelendirme Kuruluşundan belge yenilemek isterseniz performans sınavına tekrar girmeniz gerekir. 

Sınavsız Belge Yenileme için Gerekli Evraklar;

a) 5 yıl belge geçerlilik süresi içerisinde toplamda en az iki yıl veya son altı ay boyunca ilgili alanda çalıştığını gösteren SGK Hizmet Dökümü kayıtları ya da daha önce çalışmış olduğu firmadan alınacak referans yazısı sunmak

b) Ücretin yatırıldığına dair dekont

Yapmanız gereken sadece Sınavsız Belge Yenileme için Gerekli Evrakları e-posta ile info@qatechnic.com ve myk@qatechnic.com adreslerine göndermek, bu durumda belge geçerlilik süreniz 5 yıl daha uzatılacaktır.

Daha detaylı bilgi için ; +90 536 075 18 55 irtibat numarasından irtibat sağlayabilirsiniz.

NOT: Belge yenileme ücreti, mevcut durumdaki ücretlendirme politikamız doğrultusunda belirlenmiştir.

Güncel Haberler

  • Bizi Takip Edin
  • qa technic twitter
  • rss
Teknik Destek
Eğitim Satış & Organizasyon
0216 572 4910
whatsapp destek